Zēnus aicina trenēties futbolā

Publicēts: 
06.08.2018 - 09:00
FK „Pļaviņas DM” Pļaviņu pilsētas bērnu, jauniešu un pieaugušo futbola klubs un sporta skola "SĒLIJA" aicina 2011.-2013. dzimušus zēnus trenēties futbolā.
 
Nāciet, mācīsimies būt vienā komandā un spēlēsim Olimpisko sporta veidu - futbolu! Būsim Pļaviņu futbola tradīciju turpinātāji!
 
Sākam jaunas,  2011.-2013. dz.g. zēnu grupas komplektēšanu futbola spēles apmācīšanā. Pēc 10 gadu programmas apgūšanas audzēkņi saņems arī sporta skolas "Sēlija’’ diplomu! Šī grupa būs sporta skolas "Sēlija’’ Pļaviņu nodaļa. Grupā jābūt vismaz 16 audzēkņiem. Grupas komplektēšana sākas 2018. gada 20. augustā. 
 
Vecāki Pļaviņu pilsētā, Aiviekstes, Klintaines un Vietalvas pagastos, šī ir lieliska iespēja, jo jaunajiem futbolistiem visu nepieciešamo nodrošinās sporta skola.
 
Pirmā sanākšana un apspriešanās notiks 18. augustā plkst. 14.30 Gostiņu stadionā pirms spēles FK  Pļaviņas DM - Valka, kur varēs iepazīties ar mūsu komandas futbola prasmes apgūšanas izaugsmi vairāku gadu garumā, pašreiz spēlējot Latvijas II līgas čempionātā.  
 
Kluba prezidents un  grupas treneris - Imants Siliņš, B kategorijas sporta speciālists, B UEFA futbola trenera licence.
INFO: mob.tel: 26564699