Ziemas ainavu gleznu izstāde “Pa baltbaltu ceļu”

Publicēts: 
05.12.2019 - 06:45

Gaidot otro adventi, no 5. decembra plkst. 11.00 Pļaviņu novada kultūras centra mazajā zālē būs iespējams apmeklēt gleznu izstādi “Pa baltbaltu ceļu”.

Kopā izstādē eksponētas 7 ziemas ainavu gleznas, kuras cita no citas atšķiras ar otas vēzienu, krāsas triepienu, gaismas un ēnu spēlēm.

Ziemas ainavu “Pa baltbaltu mežu” radījis Latvijā slavenais gleznotājs, grāmatu ilustrētājs un grafiķis Jāzeps Pīgoznis (1934 - 2014). Izstādē vēl aplūkojamas gleznotāja, komponista, dzejnieka un savas dzīves mākslinieka Jāņa Anmaņa (1945) autortehnikā veidotā glezna “Baznīca Preiļos”, gleznotāja Alda Kļaviņa (1938) glezna “Liepājas jūra”, gleznotājas Silvas Linartes (1939 – 2018) gleznas “Marts” un “Zaļā māja”,  gleznotāja Pētera Postaža glezna “Sigulda” un gleznotājas Ritas Lūses glezna “Latviskā Ziema”.

Izstāde aplūkojama no 5. decembra līdz 20. janvārim Pļaviņu novada kultūras centra mazajā zālē.

Izstādes apskatāma Pļaviņu novada kultūras centra darba laikā.

Ieeja bez maksas.

 

Arita Linde

Sabiedrisko attiecību speciāliste