Ziemas sportiskās aktivitātes PII “Jumītis” filiālē “Zīļuks”

Publicēts: 
23.02.2021 - 10:15

Tā kā sniegs tik strauji ir sācis kust, tad 23. februārī ieplānotā sportiskā aktivitāte “Kustos es ar prieku” tika pārcelta uz pirmdienu - 22. februāri. Ziemā aktīva kustēšanās nav iedomājama bez slēpošanas. Lielākie bērni “Zīļukā”, iepriekš apguvuši pirmās iemaņas slēpošanā, devās trasē bērnudārza laukumā. Tā šoreiz nebija kā sacensība par vietām, bet galvenais ieguvums - savu prasmju novērtēšana, piedalīšanās prieks, saņemot dažādas nominācijas - priecīgākais, pacietīgākais, veiklākais, draudzīgākais, smaidīgākais, atsaucīgākais slēpotājs. Pēc slēpošanas visi bērni parādīja savas prasmes sniega piku gatavošanā un mešanā mērķī.

 

PII " Jumītis" filiāles " Zīļuks" vadītājas vietniece Aiga Čepule