Ziemassvētku kauss telpu futbolā jeb "futzālā"

Publicēts: 
28.12.2019 - 13:30

24.decembrī  Odzienas hallē pulcējās Pļaviņu novada un SS Sēlija jaunie futbolisti, lai noskaidrotu " Ziemassvētku kausa izcīnas futzālā" labākās komandas. Kausa izcīņu organizēja un vadīja FK "Pļaviņas DM" ar  novada domes  atbalstu.

Par pasākuma norises gaitu stāsta sacensību organizators un galvenais tiesnesis Imants Siliņš: "Dažādu iemeslu dēļ neieradās citu novadu komandas, kuras atteicās pēdēja brīdī, tomēr sanācām piecas komandas, un otrā Ziemassvētku kausa izcīņa "futzālā" varēja sākties . Protams, šīs sacensības bija jauno futbolistu "Sēlija 1", ''Sēlija 2", "Sēlija 3",  kā arī vecākās  kopējās grupas  "DM/SS" gatavības pārbaude Ziemas Jaunatnes čempionātam telpās, kuras sāksies uzreiz pēc Jaunā gada.  Varēja redzēt, ka ir "pielikts" pie komandu sagatavošanas, spēles momentu izvērtēšanas un  uzbrukumu noslēguma. Dabīgi, ka pret lielajiem puišiem un pieaugušajiem vēl ir grūti konkurēt, tomēr jaušama jau  spēles loģiska izpratne un cīņas spars. Protams, vēl daudz jāpiestrādā pie fiziskās sagatavotības, jo dažiem spēciņa vēl īsti nepietiek. Rezultāti ir tādi, kādi viņi uz doto brīdi ir (tie atspoguļoti tabulā). Visinteresantākā bija pieaugušo ("Svētku galds") un vecāko jauniešu cīņa, kur veiksme arī reizēm spēlēja  savu lomu. Dažos spēles momentos "rezultāts ilgi stāvēja uz vietas" un tad pēkšņi, dažu minūšu laikā,  bira vairāki vārti te vieniem, te otriem un atkal cīņa.  Galarezultātā ar vienu vārtu starpību uzvarēja vecākās grupas jaunieši, kuri arī izcīnīja galveno kausu. Šogad apbalvojām arī dažas nominācijas. Labākais vārtu guvējs- Rolands Prohorovs ("DM/SS"), labākais vārtsargs- Mārcis Prodnieks ("Sēlija 1") un vērtīgākais kausa spēlētājs- Staņislavs Molčanovs("Svētku galds"). Pasniegti  tika arī jauniešu komandām labāko spēlētāju diplomi, kurus saņēma: no komandas "Sēlija 1" Alens Paļskis, no komandas "Sēlija 2" Rendijs Roze un komandas "Sēlija 3" Reinis Hāze. Kausa organizētāju vārdā paldies visiem spēlētājiem un arī to jaunieši vecākiem, kuri klātienē juta līdz saviem  zēniem, jo tiešām ovācijas reizēm sita augstu vilnI".

Rezultātu tabula.

 

Nr.

KOMANDA

1

2

3

4

5

6

PUNKTI

VĀRTI

VIETA

 

 

1

 

 

 

SĒLIJA 1

 

 

24.12.19.

 

        0

-----------------

     2-9

 

        0

-----------------

     6-8

 

        3

----------------

     4-0

 

        3

-----------------

     18-1

 

 

-----------------

 

 

6

 

 

30-18

 

 

III

 

 

2

 

 

PĻAVIŅAS DM/

        SĒLIJA

 

        3

     9-2

 

24.12.19.

 

        3

     5-4

 

        3

     9-3

 

        3

     20-0

 

 

-----------------

 

 

12

 

 

43-9

 

 

I

 

 

3

 

SVĒTKU

GALDS

 

 

        3

     8-6

 

 

        0

     4-5

 

24.12.19.

 

        3

     5-1

 

        3

     9-4

 

 

-----------------

 

 

9

 

 

26-16

 

 

II

 

 

4

 

 

SĒLIJA 2

 

 

        0

     0-4

 

        0

     3-9

 

        0

     1-5

 

24.12.19.

 

        3

     12-0

 

 

-----------------

 

 

3

 

 

16-18

 

 

4

 

 

5

 

 

SĒLIJA 3

 

 

        0

     1-18

 

        0

     0-20

 

        0

     4-9

 

        0

     0-12

 

24.12.19.

 

 

-----------------

 

 

0

 

 

4-59

 

 

5

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

-----------------

 

 

-----------------

 

 

-----------------

 

 

-----------------

 

 

-----------------

 

24.12.19.

 

 

 

 

 Informāciju publicēšanai sagatavoja

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Rasa Siliņa