Ziemassvētku koncerts "Jaukākās zvanu skaņas"

Publicēts: 
23.12.2017 - 20:45

„Ziemassvētkiem ir īpaša misija – tie atnes prieku sirdī, ir tikai jāļaujas!”. Ar šiem vārdiem 2017. gada 23. decembrī Ziemassvētkus vērienīgā koncertā ieskandināja un izdejoja Pļaviņu novada kultūras centra amatiermākslas kolektīvi. Koncertā piedalījās: Jauniešu deju kolektīvs „Daugaviņa”- vadītāja Ineta Reitere, vidējās paaudzes deju kolektīvs „Vidupe”- vadītājs Jānis Reiters, sieviešu koris „Loreleja”- diriģente Austra Diāna Vaice, kormeistare, koncertmeistare – Sigita Vilkaplātere, Klintaines pagasta sieviešu vokālais ansamblis „Dzirnas”- vadītāja Sigita Vilkaplātere, Vietalvas pagasta sieviešu vokālais ansamblis „Zīle” – vadītāja Sandra Paļčevska, Aiviekstes pagasta senioru vokālais ansamblis „Ābeļziedi” – vadītāja Olga Krasutina, pirmsskolas vecuma bērnu deju kolektīvs – vadītāja Guna Kruka, koncertu vadīja Ināra Upeniece.  Paldies lietišķās mākslas pulciņa „Skanstupe” vadītājai – Ingai Rubīnai Kalvišai par brīnišķīgajiem Ziemsvētku rotājumiem - 180 tamborētajām sniegpārsliņām, kas rotāja mūsu krāšņo Ziemassvētku  egli un skatuvi! 

Astrīda Davidova