“Zīļukā” izskan “Dziesmu varavīksne”

Publicēts: 
09.04.2018 - 16:00

Bērnudārza “Zīļuks” bērni jau vairāku gadu garumā dzied solo dziesmas muzikālajā pasākumā “Dziesmu varavīksnē”. Ik gadu bērni tiek iedrošināti uzstāties publikas priekšā, veicinot vokālo un māksliniecisko spēju attīstību.

Arī šogad 6. aprīļa pēcpusdiena pirmsskolas izglītības iestādē “Zīļuks” iemirdzējās visās varavīksnes krāsās, jo 17 mazie ķipari mūzikas skolotājas Maijas vadībā izdziedāja “Dziesmu varavīksni”. Šoreiz pasākumu caurvija arī televīzijas šova “X faktors” elementi. Mazos dziedātājus intervēja un vērtēja žūrijas komisija - skolotājas Ingrīda un Iveta. Žūrija bērnu sniegumu varēja vērtēt ar zaļu vai sarkanu sirsniņu. Visi uzstājās ļoti labi un saņēma augstāko vērtējumu - sarkano sirsniņu. Mūzikas skolotāja un žūrija atzinīgi novērtēja bērnu sniegumu, un katrs saņēma pateicību un medaļu.

Paldies skolotājām, īpaši mūzikas skolotājai Maijai, par izdomu, organizējot šo pasākumu, kas sniedza gandarījumu un prieku ikvienam skatītājam!

Pirmsskolas izglītības metodiķe Aiga Čepule