Zinību diena novada pirmsskolas izglītības iestādēs

Publicēts: 
04.09.2019 - 11:00

Kad pīlādži piebērti ugunīgiem ogu ķekariem, rītos laukus un mežus pārklāj miglas plīvuri, ķirbji dārzos uzbrieduši apaļi kā mēness, klāt pirmais rudens mēnesis - septembris. Vasara mums vēl silti jo silti pamāj ar roku un smaida, sagatavojusies ceļam uz rudeni. Arī novada pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi saposušies ceļam gūt jaunas zināšanas, sastapt jaunus draugus un jau kuplākā pulkā nekā vasaras mēnešos pulcējās svētku dienā.

Bērnudārza “Jumītis” bērni jauno mācību gadu sagaidīja rotaļājoties kopā ar Vasaru un Rudeni. Visi kopā atcerējās, cik nebēdnīgi aizvadīta vasara un priecājās, ka klāt jau rudens ar savu krāšņumu.

Burtu meitiņa un Rūķītis viesojās bērnudārzā “Bērziņš” un, sveicot jaunajā mācību gadā, aicināja bērnus draudzīgās rotaļās.

Lai gan skolotājas bērnudārzā “Zīļuks” bērniem bija stāstījušas pasaku par Blaumaņa velniņu nedarbiem, mazie bija pārsteigti satiekot melnos palaidniekus savā rotaļu laukumā. Velniņi mazajiem jautāja padomus, ko drīkst un ko nedrīkst darīt uz zemes. Kā ir jāuzvedas un ko būs jāiemācās, lai kļūtu tikpat balti un jauki kā “Zīļuka” audzēkņi.

Jautri un interesanti iesākās jaunais mācību gads novada pirmsskolas izglītības iestādēs.

Veiksmīgu jauno mācību gadu!

 

A. Čepule,
pirmsskolas izglītības metodiķe