Aizvadīts tradicionālais Pļaviņu novada Slēpotaju kross

Svētdien, 20. oktobrī, Pļaviņu novada sporta bāzē "Jankas - Jaujas" aizvadīts tradicionālais Pļaviņu novada Slēpotāju kross. Līdzās jau ierastajām distancēm, šogad Slēpotāju kross tika papildināts ar 500 m pirmsskolēnu distanci (bez laika kontroles), kurā jaunākais startējušais dalībnieks bija vien gadu vecs. Mazākie dalībnieki saņēma piemiņas medaļas.

Sākot apbalvošanas ceremoniju, tika sumināti Pļaviņu novada Biatlona karuseļa uzvarētāji. Turpinājumā tika apbalvoti Pļaviņu novada Slēpotāju krosa uzvarētāji - pirmās trīs vietas katrā vecuma grupā -, kā arī tika pasniegtas leģendārā slēpotāja un trenera Imanta Vītola Piemiņas balvas, kuras šogad saņēma Jūlija Vēvere un Indulis Bikše.

Pļaviņu novada Slēpotāju krosa rezultāti ŠEIT.

Paldies ikvienam dalībniekam! Tiekamies nākošgad!

Foto: Santa Skosta. Fotogrāfijas 2 mēnešus varēs lejupielādēt šeit.

Santa Skosta,
Pļaviņu novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste