Adeles Ķiplokas darbu izstāde

Norises datums: 
03.06.2019 - 10:00 līdz 28.06.2019 - 18:00
Norises vieta: 
Gostiņu bibliotēka
Sākums: 
10:00

Vasara ir tie mēneši, kad uz Gostiņiem pavadīt savu brīvo laiku, atvaļinājumus un vaļas brīžus atbrauc citos gada laikos te retāk redzēti ļaudis. Iespējams, ka Gostiņu bibliotēkas apmeklētāji vēl atmiņā glabā kādu 2013. gada jūnija izstādi. Toreiz tikko Siguldas Mākslu skolā mācības uzsākusī un pirmās iemaņas apguvusī Adele Ķiploka neliedza iepazīstināt apmeklētājus ar saviem tā laika labākajiem darbiem. Meitene apmeklētājus jau toreiz pārsteidza ar ļoti savdabīgu pasaules redzējumu un interesantu darbu izpildījumu.

Adele radoši izpaužas kopš piecu gadu vecuma, bet vietējo iedzīvotāju interesi par Adeles darbu izstādi Gostiņu bibliotēkā 2013. gadā izraisīja arī fakts, ka meitene ir savā laikā pazīstamā kokgriezēja, ilggadējā uzņēmuma “Daiļrade” mākslinieka Jāņa Bērziņa mazmeita.

Sešus gadus Siguldas Mākslu skolas “Baltais Flīģelis” Mākslas nodaļā ir iepazīta profesionālās ievirzes programma “Vizuāli plastiskā māksla”, kurā pasniedzēju vadībā apgūti dažādu mākslas veidu pamati, bet šogad Adele Ķiploka ir jau skolas absolventu vidū.

Diplomdarbā “Ieskaties” Adele meklējusi vienojošas un līdzsvarojošas kopības izjūtas cilvēku un dzīvnieku pasaulē, ar ko izraisījusi gan pasniedzēju, gan skatītāju ievērību. Mācību gados, gūstot panākumus, Adele ir regulāri piedalījusies gan Latvijas, gan starptautiska mēroga konkursos, iesaistījusies skolas un ārpusskolas rīkotajās aktivitātēs, tā iemantojot atpazīstamību savā dzīves vietā - Siguldā.

Gostiņu bibliotēkā Adeles Ķiplokas darbus varēs aplūkot visu jūniju.

 

Daina Vikle,

Gostiņu bibliotēkas vadītāja