Brīvdabas izrāde “Lielais loms”

Norises datums: 
23.06.2021 - 19:00
Norises vieta: 
Pļaviņu Zviedru skansts estrāde

Gluži kā sena skaņu plate A. Brigaderes luga “Lielais loms” aizsauc laikos, kad debesis bija zilākas un zāle zaļāka. Bet ļaudis tādi paši kā šodien – mīlestības alkstoši un meklējoši. Metot laipu uz iecerētās sirdi, tiek likti lietā visādi stiķi - “improvizācija”, “interpretācija”, “traktēšana” un “fraktēšana”... Un kaut arī šo jēdzienu skaidrojumu bieži neizprot arī paši izrādes varoņi, tas netraucē nonākt pie laimīgām beigām – pāru dabošanās.

 

Krāšņu aktieru buķeti veidojuši divi iestudējuma režisori Juris Kalniņš un Voldemārs Šoriņš.

Lomās: Artis Drozdovs, Romāns Bargais, Evija Skulte, Voldemārs Šoriņš, Indra Burkovska, Raimonda Vazdika, Ance Kukule, Aīda Ozoliņa, Dace Makovska, Juris Kalniņš vai Jānis Kirmuška.

Ieeja bez maksas.

Ieeja uz izrādi, uzrādot digitālo Covid-19 sertifikātu.

 

Par drošības pasākumiem, dodoties uz brīvdabas izrādi!

Ierodoties uz pasākumu, jāuzrāda derīgs digitālais Covid – 19 sertifikāts (ieteikums: labāk izmantot papīra formātu, nevis lejupielādi mobilajā tālrunī, jo mobilie sakari var būt traucēti vai tālrunis izlādējies utt.), kas apliecina veikto vakcināciju, Covid-19 izslimošanu vai laboratorisko analīžu rezultātus, kā arī jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Pasākumu kopā ar vecākiem drīkst apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam (uzrādot personu apliecinošu dokumentu), kas nav vakcinēti, pārslimojuši un nav veikuši testu.

Laboratorisko analīžu rezultātu sertifikātam jāatbilst vismaz vienai no šādām prasībām:

  • pēdējo 48 stundu laikā ir veikts Covid – 19 tests, nosakot SARS – COV – 2 vīrusa RNS un tas ir negatīvs vai
  • pēdējo 6 stundu laikā, pirms pasākuma norises veikts, SARS – COV – 2 antigēna tests un tas ir negatīvs.

Digitālais Covid – 19 sertifikāts uzskatāms par derīgu tad, ja personas pusgada laikā pārslimojušas ar Covid – 19, ja “Johnson&Johnson” jeb “Jannsen” pirmās potes vai “Pfizer/BionTech”, vai “Moderna” abu pošu saņemšanas ir pagājušas vismaz 14 dienas, savukārt “AstraZeneca” gadījumā – no 22. līdz 90. dienai pēc pirmās potes saņemšanas vai uzreiz pēc otrās potes saņemšanas.

Atbilstoši epidemioloģiskajiem drošības pasākumiem, izrāde paredzēta 500 personām, tāpēc lūdzam uz izrādi ierasties laicīgi no plkst.18.00!