Humoristisks koncertuzvedums "Reiz klusā vākarā"

Norises datums: 
03.08.2019 - 19:00
Norises vieta: 
Vesetas līča estrāde
Sākums: 
19:00

Vai spējat iedomāties to humora šalti, kas pārņems skatītājus, redzot un baudot uz vienas skatuves trīs humora pilno, pašā plaukumā esošo joku plēsēju – latviešu aktrišu: Indras Burkovskas, Regīnas Devītes un Ineses Ramutes azartisko saspēli? Un tas vēl nav viss! Kas notiek, ja šo nepārspējamo dāmu trio ar visiem zināmām un līdzi dziedamām melodijām papildina tautā iemīļotā Kuldīgas puišu grupa “Rumbas kvartets”? Ak, un arī tas vēl nav nekas! Bet ko gan teiksiet, ja darbība norisinās kāda pagasta kapu svētkos (vai tik ne jūsējā), kur gan bagātā uzņēmēja (Indra Burkovska), gan vietējā kultūras nama vadītāja (Inese Ramute), gan lauku pastniece (Regīna Devīte) neparastā veidā satiek savu mīļoto, kurš izrādās nav ne gluži tik ķītrs un godīgs, kā katrai no viņām licies?

Pārpratumi, kuriozi, amizantas situācijas, nenopietni nopietna dzeja, zaļumballes atmosfēra, saķeršanās elkoņos, skatītājiem līdzi dziedot un uzdejojot tādas ikvienam zināmas dziesmas, kā “Sen tas bij’ pie Ventas ziedu laikā”, “Ak, vai cik žēl”, “Dažu skaistu ziedu”, “Reiz klusā vakarā”, „O, Marianna”, “Mazais pasta balodītis”, “Vaidava” un daudzas citas Latvijas pirmās brīvvalsts laikā sacerētās dziesmas, kā arī pēckara gados komponētās melodijas liks straujāk iepukstēties dāmu sirdīm un kājas pašas cilāsies dejā, bet vecākā gadagājuma ļaudis varēs kavēties atmiņās par jestrajām zaļumballēm jaunībā. Elegantais “Rum¬bas kvarteta” izpildījums savienojumā ar brīnišķīgajām latviešu aktrisēm, krietnu humora, jautrības un ironijas devu, sniegs vajadzīgos vitamīnus, pēc kuriem izslāpis skatītājs jebkurā vecumā.

Lomās: aktrise Indra Burkovska – Latvijas Nacionālais teātris, aktrise Regīna Devīte – Valmieras drāmas teātris, aktrise Inese Ramute – Valmieras drāmas teātris.

Kurzemnieku ansamblis “Rumbas kvartets”: Artis Šimpermanis (akorde¬ons), Guntis Stucers (tuba), Kristers Hartmanis (sitamie instrumenti), Rolands Stucers (eifonijs).

Scenārija autore – Aiva Birbele. Režisors un horeogrāfs – Mārtiņš Kagainis, muzikālās aranžijas – Artis Šimpermanis, scenogrāfs – Intars Gegusts, producente Ieva Šteinberga.

Izrādes ilgums: 1 stunda un 20 minūtes (bez starpbrīža).

Ieejas maksa: 5 € (biļete derīga ieejai zaļumballē pēc izrādes)