Marinas Kosteņeckas grāmatu "Mans XX gadsimts" un "Vēstules no XX gadsimta" atvēršanas svētki

Norises datums: 
13.11.2019 - 14:00
Norises vieta: 
Pļaviņu novada kultūras centrs
Sākums: 
14:00

Pļaviņās notiks tikšanās ar rakstnieci Marina Kosteneckaya un atmiņu krājuma "Mans XX gadsimts" prezentācija ar publicistu Daini Īvānu. Sarunu vadīs LNB Atbalsta biedrības direktore Karina Pētersone. Aicināts ikviens interesants!

Saruna būs par tikko iznākušo Marinas Kosteņeckas atmiņu krājumu “Mans XX gadsimts”, radošo personību dzīvesstāstiem un lomu nesenajos Latvijas vēstures notikumos.

Atmiņu krājumu veido divas grāmatas – “Mans XX gadsimts” un “Vēstules no XX gadsimta” latviešu un krievu valodā. Rakstniece to sauc par mūža darbu un grāmatās dalās ar savu dzīvesstāstu, atmiņām par Latvijai izšķirošiem nesenās vēstures notikumiem un unikālu laikmeta liecību – Atmodas laikā no lasītājiem un atbalstītājiem saņemtām vēstulēm. “Mans XX gadsimts” līdzautors ir Georgs Stražnovs, grāmatu priekšvārdus rakstījuši Dainis Īvāns un Knuts Skujenieks. 

Rīkojot tikšanos ar Marinu Kosteņecku un Daini Īvānu, Pļaviņu novada bibliotēka un LNB Atbalsta biedrība vēlas dot iespēju ikvienam interesentam dzirdēt dokumentālus stāstus no mūsu laikmeta lieciniekiem – cilvēkiem, kam bijusi nozīmīga loma valsts liktenī. Pasākuma laikā LNB Atbalsta biedrība atmiņu krājumu „Mans XX gadsimts“ dāvās Aizkraukles reģiona bibliotēkām. 

Grāmatas tapušas ar Baltic International Bank un Valērija Belokoņa, Valsts kultūrkapitāla fondsLatvijas GāzeRīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un Latvijas Nacionālā bibliotēka / National Library of Latvia