Piektdienas Pēcpusdienas Pikniks Pļaviņu Pļavā

Norises datums: 
12.07.2019 - 18:00
Norises vieta: 
Pļaviņu pļava
Sākums: 
18:00

12. jūlijā Pļaviņu novads ielūdz uz novada svētkiem - “Piektdienas Pēcpusdienas Pikniku Pļaviņu Pļavā”. Kopā piknikosim, dziedāsim, radoši darbosimies un dancosim!

No plkst. 18.00 Pļaviņās, Daugavas ielā 50 jeb Pļaviņu pļavā aicināti pulcēties tuvi un tāli, mājinieki un viesi, lai kopā pavadītu Pļaviņās iecienīto, nu jau trešo “Piektdienas Pēcpusdienas Pikniku Pļaviņu Pļavā”, kurš kļuvis par Pļaviņām raksturīgu, tradicionālu pasākumu.

Piknika vietas tiks ierādītas un tās varēs iekārtot no plkst. 18.00. Organizatori aicina īpaši padomāt par noformējumu, jo krāšņākās un neparastākās piknika vietas tiks apbalvotas. Arī pasākuma dalībnieki aicināti ievērot dreskodu – ģērbties puķu raksta apģērbos. Piknikotāji varēs degustēt un vērtēt aukstās zupas (organizē biedrība “Pļaviņu pļāvēji”, vairāk: www.plavinunovads.lv). Pārējais cienasts jāņem līdzi pašiem.

Nebijis un krāsains Piknika notikums būs Elitas Patmalnieces radošā darbnīca - kopīga zīmēšana un krāsošana, iespēja ikkatram saņemt sava portreta skici, ko uz vietas zīmēs pati Elita. Būs arī mākslinieces darbu mini izstāde, kartiņas un gleznas, autogrāfi, būs jautras sarunas un interesanti stāsti.

Plkst. 19.00 ar koncertu vakaru ieskandinās Baumaņu ģimenes un draugu starptautiskā apvienība “Melodic”. Pēc koncerta folkloras kapelas “Karikste” pavadībā izdejosim latviešu un kaimiņtautu lustīgos Pļavas dančus.

Iestājoties tumsai, Daugava ievizēsies muzikālo strūklaku rakstos un skaņās, kuru veidotāji ir “Artistic” komanda. Muzikālo strūklaku šovu varēs vērot trīs reizes - plkst. 22.45, plkst. 23.45 un plkst. 00.45. Aicinām vērot tās no Daugavas damja!

Par jestru zaļumballi gādās savulaik Pļaviņās iemīļotā, tradicionālā muzikantu festivāla “Vizu, vizu” dalībnieki - “Pļaviņu muzikanti”, “Ilūzija”, “Nereta”, kuriem pievienosies “Soļi” un “Melanna”.

Ieeja pasākumā ir bez maksas. Lūgums līdzi ņemt pledus vai piknika krēsliņus.

Pasākumu organizē Pļaviņu novada dome.

Muzikantus atbalsta BURSH alus darītava.

Pasākuma laikā iespējama fotografēšana un filmēšana. Materiāli var tikt izvietoti Pļaviņu novada mājas lapā, Pļaviņu novada sociālo tīklu profilos un Pļaviņu Novada Ziņās.