Projekta “Vairāk Latvijas” informatīvā diena “Vairāk pilsoniskas līdzdalības”

Norises datums:
09.10.2019 - 16:00
Norises vieta:
Aiviekstes pagasta pārvalde
Sākums:
16:00

Biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” 9. oktobrī plkst. 16.00 Aiviekstes pagasta pārvaldē Kriškalnos, 1. maija ielā 6, aicina ikvienu interesentu uz projekta “Vairāk Latvijas” (līguma Nr. 2019.LV/NVOF/DAP/010/14) Informatīvo dienu “Vairāk pilsoniskas līdzdalības”.  Dalībnieki tiek aicināti laikus sagatavot interesējošos jautājumus!

Darba kārtība ŠEIT.

TĒMAS:

Būt pilsoniski aktīviem!

Brīvprātīgais darbs – pilsoniskās līdzdalības forma, iespējas pieredzei. Sociālā uzņēmējdarbība. NVO Forums 2019. gada 30. oktobrī.

Nodarbinātības Valsts Aģentūras (NVA) Jēkabpils filiāles jaunumi darba tirgū.

Programmas jauniešu darbam NVO sektorā. Subsidēto darbavietu (ilgstošie bezdarbnieki; bezdarbnieki ar invaliditāti) izveidošana ar NVA atbalstu.

Seniori, to pilsoniskā līdzdalība. NVO resursu centra struktūrvienības Dienas centrs "Kopā būt".

Kādas iespējas piedalīties - būt citiem novadu un pilsētu iedzīvotājiem DC.  Pasākumi, kuri vieno seniorus.

Administratīvi teritoriālo reforma, kā tā ietekmēs mūs.

Īpaši aicinātas „Jēkabpils NVO resursu centrs” biedru organizācijas, Pļaviņu iedzīvotāji, Aizkraukles, Krustpils, Aiviekstes novada biedrības un interesenti no Vidusdaugavas reģiona pašvaldībām, kā arī valsts / pašvaldību sektora.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.