Senioru biedrības “Ābeļziedi” Ražas svētki un Rudens veltes burciņās

Aiviekstes pagasta pārvalde
Sākums:
18:00

9. novembrī plkst. 18.00 Aiviekstes pagasta pārvaldes ēkā Kriškalnos, 1. maija ielā 6, notiks tradicionālie senioru biedrības “Ābeļziedi” Ražas svētki un pasākums “Rudens veltes burciņās”.

Pasākuma mērķis - satikties, kopā labi pavadīt laiku, kā arī parādīt, ka mūsu novadā saimnieces lieliski prot no izaugušajiem labumiem dārzā un mežā pagatavot dažādus gardumus. Aicinām ne tikai ģimenes un draugus, bet arī pārējos novada iedzīvotājus piedalīties gardumu degustēšanā. Visi kopā noteiksim labākās un veiksmīgākās saimnieces!

Vērtēšana - katrs dalībnieks iesniedz ne vairāk kā vienu produktu katrā nominācijā. Konkurss šādās nominācijās:

1. gada dārzenis - kabacis -, tā pārvērtības;
  2. sāļie konservi un salāti;
  3. saldie konservi un salāti;
  4. sulas un vīni.

Pasākumu rīko “Pļaviņu pļāvēji” un senioru biedrība “Ābeļziedi”, atbalsta Pļaviņu novada dome.

Biedrība “Pļaviņu pļāvēji”