Jaunatnes dienas Pļaviņu novadā - projekta „Ideja.lv” aktivitāte

Publicēts: 
30.08.2013 - 11:30
FOTO GALERIJA  
Jauniešu iniciatīvu centrs (JIC) „Ideja” realizē projektu „Ideja.lv”. Projekts īstenots valsts programmas 2013. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.
Projekta realizācijas gaitā jaunieši izveidoja darba grupu (tās vadītāja Liene Lakstīgala) un izstrādāja darba plānu projekta mērķu sasniegšanai. 
Projekta rezultāts – izveidota mājas lapa Pļaviņu novada jauniešiem, iegādāts nepieciešamais aprīkojums INFO punkta darbībai un sporta aktivitāšu norisei, sagādāti apbalvojumi un suvenīri sporta sacensību uzvarētāju apbalvošanai, kā arī novadīti pasākumi jauniešiem. 
Darba grupa nolēma šogad pirmo reizi noorganizēt Jauniešu dienas pasākumus Pļaviņu novadā – nolēma un noorganizēja. Jaunatnes dienu mērķis bija sportiskā gaisotnē iepazīt novada darbiniekus un uzņēmējus. 
Jaunieši uz velosipēdiem apbraukāja vairākas Pļaviņu novada domes struktūrvienības, Klintaines pagasta padomi, tikās ar Pļaviņu novada domes priekšsēdētāju un darbiniekiem, veiksmīgiem uzņēmējiem un interesantu profesiju pārstāvjiem gan mūsu novadā (katrā vietā noslēdzot Nodomu līgumu par informācijas sniegšanu jauniešu mājas lapā par darba un brīvprātīgā darba vakancēm jauniešiem, par prakses vietām un vakancēm projektā „Ēnu diena”) , gan blakus esošajā Madonas novadā, apmeklēja jauniešu centru Bērzaunē, pavadīja jautru vakaru ar pikniku viesu namā Šubrakkrasti un sportisku nakti JIC „Ideja”. Arī šogad rīkojām akciju „Maini cigareti pret...”, ar domu, ka neizsmēķēta cigarete kādam no uzrunātajiem cilvēkiem varētu kļūt par viņa dzīvē pēdējo rokās turēto cigareti. Jaunatnes dienu noslegumā rīkojām JIC „Ideja” kausa izcīņas sacensības streetball-ā. Tā kā šogad JIC „Ideja” atzīmēs savas darbības piekto gadadienu, tad svētku noskaņās visi sacensību dalībnieki saņēma medaļas, bet uzvarētāji – kausus un balvas ar JIC „Ideja” simboliku.
Jaunatnes dienas aizritējušas, bet darbs projektā vēl turpinās. Paldies visiem, kas atbalsta JIC „Ideja” iniciatīvas!