Projekta partneru tikšanās Lietuvā

Publicēts: 
19.10.2012 - 09:15

2012. gada 4. oktobrī Lietuvā, Rokišķos notika pirmā Comenius reģionālās partnerības projekta „Baltu Saknes” partneru tikšanās. Pļaviņu novada domes kā projekta vadošā partnera mērķis bija iepazīstināt Rokišķu pašvaldības partnerus ar projekta īstenošanas gaitu un aktualizēt būtiskākos jautājumus.
Pļaviņu novada pašvaldību pārstāvēja domes priekšsēdētājas vietnieks Jānis Caune, izglītības speciāliste Inese Saulīte, Pļaviņu novada ģimnāzijas direktors Vladimirs Samohins, Pļaviņu Mākslas skolas direktore Iveta Ušacka, Pļaviņu novada muzeja vadītāja Iveta Krastiņa un projekta vadītāja Guna Ševkina. 
Pļaviņu novada delegācija tikās ar Rokišķu rajona pašvaldības mēru Vidmantu Kanopu, Izglītības departamenta direktoru Aurimu Laužadi un izglītības speciālisti Loretu Gročauskieni, kuras prezentācija sniedza vispusīgu informāciju par Rokišķu rajonu un pašvaldību, bet projekta partneriestāžu vadītājas – Juodupes ģimnāzijas direktore Diana Guziene un Rokišķu Jauniešu centra direktore Nijole Gužiene iepazīstināja ar mācību iestāžu darbību. Projekta vadītāja Guna Ševkina informēja par projekta īstenošanas gaitu un aktuāliem jautājumiem. Savukārt Iveta Krastiņa interesantā un vizuāli saistošā stāstījumā projekta partneriem radīja priekšstatu par Pļaviņu novada vēsturi un šodien notiekošo, jo nākamā tikšanās ar projekta partneriem no Rokišķu rajona pašvaldības plānota Pļaviņās, 2013. gada sākumā.

Guna Ševkina, projekta vadītāja