Projektu konkurss "Sprīdis labākai dzīvei 2015"

Publicēts: 
21.04.2015 - 10:30

Pļaviņu novada dome piedalās Rietumu Bankas labdarības fonda projektu konkursā „Sprīdis labākai dzīvei 2015”.
Konkursa žūrija no šī gada projektiem uz sabiedrības balsošanu izvirzīja 17 projektus, viens no tiem ir arī Pļaviņu novada domes projekts „Publiski pieejamu brīvdabas trenažieru uzstādīšana Pļaviņu pilsētā”. 
Projekta mērķis – nodrošināt iedzīvotājiem aktīva dzīvesveida iespējas, ar publiskās lietošanas brīvdabas trenažieru uzstādīšanu popularizēt novadā veselīgu un aktīvu dzīvesveidu visa vecuma iedzīvotāju vidū.
Paredzamais gala rezultāts - projekta ietvaros iegādāti un uzstādīti trīs brīvdabas trenažieri, kurusbezmaksas visa gada garumā izmantos novada iedzīvotāji, novada viesi, visās vecuma grupās. Divpusējie brīvdabas trenažieri ir izvēlēti tā, lai tiktu nodarbinātas dažādas muskuļu grupas, nodrošinot plašu kustību amplitūdu. Trenažieri ir universāli un droši lietošanā, katru no tiem vienlaicīgi var izmatot 2 personas, neatkarīgi no tā vai tas ir bērns, pieaugušais vai seniors.
Rietumu Bankas labdarības fonda finansējumu saņems tie projekti, kas būs saņēmuši visvairāk balsu. Par projektu varat balsot no 17. aprīļa līdz 2015. gada 1. maijam. Katrs drīkst balsot vienu reizi un tikai par vienu projektu.
Šī projekta realizācija ir atkarīga tikai no Jūsu balsojuma, tāpēc aicinām aktīvi iesaistīties un atbalstīt projektu Nr.4 (skat. saiti).