SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” aicina darbā juristu/-i

Publicēts:
02.07.2019 - 13:15

SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi”
(reģ.nr. 48703000457)
aicina darbā
juristu
uz noteiktu laiku (1,4 gadi),
atalgojums no 700 EUR mēnesī.

Mēs būsim priecīgi redzēt savā kolektīvā uzticamu, zinošu, mācīties un attīstīties gribošu cilvēku.

Galvenie darba pienākumi:

  • sagatavot un izsūtīt brīdinājumus, veikt pārrunas ar parādniekiem,
  • sagatavot un iesniegt prasības tiesā, piedalīties tiesas sēdēs,
  • līgumu projektu sagatavošana un citi pienākumi saskaņā ar amata aprakstu.

Prasības pretendentiem:

- pieredze līdzīgu darba pienākumu veikšanā,

- likumdošanas aktu izpratne, spēja tos izmantot darbā,

- labas latviešu valodas rakstu prasmes,

- labas komunikācijas spējas,

-  prasmes lietvedības dokumentu sagatavošanā,

- vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

- interesantu un dinamisku darbu,

-  mācību un kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas,

- iespēju iegūt profesionālo pieredzi,

- izpalīdzīgu un draudzīgu kolektīvu.

Pieteikuma dokumentus - dzīves gājuma aprakstu (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas - iesniegt SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” Daugavas ielā 43, Pļaviņās, Pļaviņu novadā, LV-5120 sekretārei vai elektroniski uz e-pastu komunalie_pakalpojumi@plavinas.lv līdz 2019. gada 23. jūlijam.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, SIA "Pļaviņu Komunālie pakalpojumi" informē, ka:

1. Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances aizpildīšanas atlases norisi;

2. iepriekš minētais Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA "Pļaviņu Komunālie pakalpojumi", kontaktinformācija: Daugavas iela 43, Pļaviņas, LV-5120, e-pasts: komunalie_pakalpojumi@plavinas.lv.